Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara Parça Eşya Taşıma
#1
Kimi zaman bazı eşyaların bir yerden bir yere nakledilmesi gerekmekte ama eşyalar az olduğu için de nakliyat firmaları ile anlaşma sağlarken zorluk çekilmektedir. Bu durum eskiden sık sık başımıza gelirdi ama artık günümüzde profesyonel nakliyat firmalarının Ankara parça eşya taşımacılığı hizmeti vermesiyle beraber bu sorun da halloldu. Parça eşya nakliyesinde erken rezervasyon yaparak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Az miktardaki eşyaların taşınması belli bir plan içerisinde gerçekleştiğinden taşıma tarihinizden en az 5 gün öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ankara parça eşya taşıma işleminde eşyalarınızın taşınma organizasyonu yapılırken gidilecek güzergahtaki diğer parça eşyalarda göz önünde bulundurularak tarafınızdan teslim alınma süresi taşınmak istediğiniz günden önce de olabilmektedir. Örneğin sizler İstanbul’dan Bodrum'a yazlık eşyalarınızı göndermek istiyorsunuz. Fakat diğer parsiyel taşımalarımız Balıkesir ve İzmir illerine. Bu durumda eşyalarınızı sizlerden önceden teslim alıyor ve araçta en öne yerleştiriyoruz.
 
Bazen kişiler birkaç mobilya ya da sadece elbise kutularını taşımak isteyebilir. Ya da yazlığa giderken sadece gerekli eşyaların götürülmesi gerekebilir. Bu durumda koskoca nakliye aracı tutarak ona bir ton para vermek tabi ki de kimsenin içinden gelmez. Hal böyle olunca sektördeki boşluğu da fark eden nakliyat firmaları müşterilerine parça eşya taşımacılığı hizmeti vermeye başlamıştır. Bu hizmet sayesinde sadece yollamak istediğiniz eşyanın kaplayacağı yer kadar para ödüyor ve bütçenize büyük bir darbe almamış oluyorsunuz. Parça eşya taşıma hizmetleri çerçevesinde eşyalarınızı tüm Türkiye geneli merkez Ankara olmak üzere parça eşya taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Ankara şehirler arası parça eşya taşıma, beyaz eşyalarınız, yatak odası taşıma, çeyiz taşıma gibi tüm parça eşyalarınız taşınır yerleştirilir.
 
Ankara ve çevre illerinde, şehirler arası taşımacılık veya şehir içi parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.Eşyaların bulunan yerinde sökülmesi gerekenler sökülür tüm eşyalarınız paketlenir. Paketlenen eşyalarınız taşınmaya hazır vaziyete gelir. Eşyaların taşınacak olan yeni eviniz henüz hazır değilse eğer, eşyalarınız nakliyat depolama yerimizde muhafaza edilir.
 
Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinden yararlanmak isterseniz sizlere kısa, öz bilgi iletmek isteriz. Eşyalarınız ne kadar ise, bulunduğu yerde paketlenip hazırlanır. Daha sonra depomuza getirilir. Sizlerin eşyaları gibi taşınacak olan parça eşyası olan müşterilerimiz ile irtibata geçilir, onlarında eşyaları alınır. Bu eşyalar büyük boy aracımızda bir olup yola çıkar, aynı şekil sıkıntısız, sorunsuz sizlere teslim edilir.
 
Daha sonra sevkiyat sıralamasına göre belirtilen günde adresinize teslimatı tarafımızca yapılmaktadır. Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup nakliye sırasında eşyalarınızın paketlenmesi, modüler mobilyaların de-montaj ve montajlarının yapılması, kurulum ve yerleştirme işlemleri tıpkı komple bir ev eşyası taşırcasına aynen yapılmaktadır. Sizler için durmadan çalışmaktayız. Her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletip tüm Türkiye’ye hizmet vermek adına canla başla çalışmaktayız. Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetleri için firmamızı arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.
 
Kaynak: https://ankaranakliyat.web.tr/ankara-parca-esya-tasima/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi