Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reyting , dizi reytingleri
#1
Reyting TV İle Dizilerden Haberdar Olun
[Resim: reyting-e1609622728848.png]
Severek izlediğiniz Türk dizilerinde merak ettiğiniz her şey ReytingTV’de. ReytingTV diziler ve dizilerdeki oyuncular hakkındaki tüm detayları sizlere sunuyor. Dizilerin haftalık ve günlük reyting sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Kaçırdığınız diziler de o hafta neler olduğunu sizlere aktarıyor. Bunların yanı sıra sevdiğiniz dizilerin özetlerini de bu Reyting TV’de bulabilirsiniz.
Dizilere Giren ve Çıkan Oyuncuları Önceden Öğrenin
ReytingTV’de dizilere katılacak olan veya ayrılacak olan oyuncuları ilk buradan öğrenebilirsiniz. Sevdiğiniz oyuncuların gerçek hayatlarını, neler yaptıklarını öğrenmenizde yardımcı oluyor. Daha önceden hiç bilmediğiniz ancak dizilerle tanıdığınız oyuncuların farklı yönlerini görmenize olanak sağlıyor. Özellikle oyuncuların dizilerde o hafta yaşadıklarını da anlatan ReytingTV, dizi reytingleri hakkındaki en doğru bilgileri sizlere ulaştırıyor.
Reyting Sıralamasını Öğrenin
Diziler için izleyicilerden aldıkları en önemli geri dönüşüm aracı reytinglerdir. Reyting sıralamasında üst sıralarda kendine yer bulan diziler, dizi hayatlarına devam ediyor. Bir dizi reytingler ile çekimlerine devam ederken ReytingTV sizlere reyting sıralamalarını sunuyor. İzlediğiniz dizilerin o gün reytinglerde kaçıncı olduğunu öğrenmenizi sağlıyor.
Reyting Nedir?
Reytingler genellikle Total, AB ve ABC1 olarak 3 ana etkende ölçülüyor. AB daha çok yüksek eğitim seviyesindeki izleyicileri kapsıyor. ABC1 ise daha düşük seviyedeki izleyicileri kapsarken; total, bu ölçümlerin toplamını temsil ediyor. Ancak alım gücü daha yüksek olduğu için reklam verenler genellikle AB kategorisindeki reytingleri önemsiyor. ReytingTV de dizilerin AB ve total reyting sıralamalarını sizlere sunuyor.
Kanalların Yayın Akışlarını Takip Edebilirsiniz
ReytingTV firması aynı zamanda dizilerin hangi kanalda olduklarını ve kanalların yayın akışlarını da sizler için derliyor. Özellikle dizinizin olmadığı bir gün, farklı ve zevkinize hitap eden bir şeyler izlemek istiyorsanız kanallardaki dizileri öğrenmenizi sağlıyor. O gün bir film izlemek isteyebilirsiniz. Kanalların yayın akışlarına bakarak film yayınlayacak olan kanalları sizlere sunuyor.
Kaliteli ve gözünüzü yormayacak yapıya sahip olan ReytingTV, diziler için en iyi içerikleri oluşturuyor. Kanallarda yayınlanacak olan yeni dizileri anlatarak, diziyi izlemeden zevkinize hitap edip etmediği hakkında önceden fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Eğer size hitap etmeyen bir diziyse izleyerek zaman kaybetmenizi de engelliyor.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi